Podporte nás

Každý z nás je jedinečný, preto aj forma, ktorou nás môžete podporiť, nemusí byť jednotná. Ak sa vám páči myšlienka nášho spoločenstva, chceli by ste niečo zmeniť, alebo nás jednoducho máte radi, pouvažujte nad nasledujúcimi spôsobmi.

Modlitba

Spolu s pôstom azda najúčinnejšia duchovná zbraň. Prosíme, spomeňte si občas v modlitbách na našu skupinu, na LGBT+ ľudí vo svojom okolí a na naše cirkvi a jej predstaviteľov alebo si toto všetko pridajte do svojich pravidelných modlitebných úmyslov (my to robíme denne o 21:00). Ponúkame vám aj našu modlitbu za spoločenstvo, ktorú sa zvykneme modliť na spoločných stretnutiach.

Almužna

Keďže nie sme formálne združenie, nedisponujeme spoločným peňažným účtom. Sú však situácie, keď musíme siahnuť do vrecka a zložiť sa na vizitky, propagačné materiály alebo členské poplatky do nadnárodných organizácií, ktorých je GCS súčasťou. Ak by ste chceli finančne podporiť niektoré naše konkrétne projekty a aktivity alebo len prispieť na všeobecný chod spoločenstva, prosím, napíšte nám.

Peniaze vyzbierané na stretnutiach putujú vždy ako poďakovanie do rúk tým, ktorí nám láskavo dovoľujú využívať ich priestory na stretnutia. 

TOD

Pridajte sa k nám do Tímu organizačných dobrovoľníkov. Naliehavo potrebujeme čerstvé posily, ľudí ochotných venovať svoj voľný čas a dobré srdce spoločenstvu a jeho záležitostiam. Je nás málo a všetko čo robíme, robíme v rámci svojho voľného času zadarmo. Ak vás to neodrádza a máte záujem komunikovať s ľuďmi, organizovať veci, plánovať stretnutia a hlasovať o dôležitých rozhodnutiach, určite sa nám ozvite!

Priestory

Snažíme sa, aby sa miesto konania našich stretiek vždy striedalo. Lenže stále máme nedostatok miestností a pravdou je, že nie všade sme aj vítaní. Ak viete o vhodných priestoroch, kde by sme sa mohli stretávať, pošlite nám prosím správu. Je u nás zvykom na stretnutiach urobiť skromnú finančnú zbierku pre poskytovateľa priestoru.

Talenty

Hráte na gitare, pečiete skvelé koláče, vediete malé skupiny, vynikáte v nejakom odbore či máte iné talenty a chcete ich ponúknuť pre spoločenstvo? Ak v sebe cítite volanie vypomôcť spoločenstvu konkrétnou formou, dajte o sebe vedieť. Poskytneme vám priestor, podporu a, samozrejme, budeme vám veľmi vďační.

Web

Máte IT zručnosti, skúsenosti s grafikou alebo len estetické cítenie a chceli by ste nám pomôcť vylepšiť náš web, fórum a FB? Pridajte sa k nám do pracovnej skupiny.

Referencie

Máte kamarátov, kamarátky, známych a známe, rodinných príslušníkov, pre ktorých by bolo naše spoločenstvo vhodné? Povedzte im o nás.

Aby sa o nás dozvedelo čo najviac ľudí, pomáha nám v dnešnom modernom virtuálnom svete aj keď nás napr. „lajknete“ na Facebooku. Ďakujeme.